picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

sesja roczkowa szczecin, jaki fotograf ?

sesja roczkowa szczecin, jaki fotograf ?

Znacie może jakiegoś dobrego fotografa, który wykonuje sesje kobiece w Szczecinie i nie bierze za to zbyt wiele pieniędzy? Konieczna osoba obeznana w tym temacie.

de99ial

Posty: 1

 
Mnie się zawsze podobały takie oryginalne sesje, ale nie było mi dane na taką się zgłosić, a szkoda, albowiem na pewno byłaby to dla nas bardzo ciekawa i wyjątkowa pamiątka.

Dyduś45

Posty: 4

 
Zobaczcie sobie, jakie sesje ciążowe w Szczecinie wykonuje fotograf ze strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe. Mnie się to bardzo podoba i chyba się na tą ofertę zdecyduje.

Jarko445

Posty: 2

 
W domu nigdy się takich zdjęć nie zrobi. Nie ma na to żadnych szans, bo trzeba wiedzieć jak się ustawić i trzeba jeszcze mieć bardzo dobrej klasy sprzęt, a to wszystko kosztuje. Lepiej jest zapłacić fotografowi i niech zrobi jakieś bardzo oryginalne fotografie dla nas.

Dzidzia

Posty: 6

 
My mamy super fotografie naszego malucha, ale znajomi chcieli zaoszczędzić pieniądze i mają po prostu zwykłą sesję w studiu. Mnie się osobiście to nie podoba i wolę mieć coś lepszego.

Lupusx

Posty: 3

 
Lubię zdjęcia i to wszystkie, zatem gdybym tylko miała okazję to na pewno zapisałabym się na taką oryginalna sesję. Na razie na nieszczęście nie ma na to zbyt wiele czasu.

Dzidzia

Posty: 10

 
Dzisiaj są o wiele większe możliwości niż wtedy, kiedy my robiliśmy takie zdjęcia. Po pierwsze są osoby wyszkolone do wykonywania zdjęć maluchów. Mają odpowiednie podejście i wiedzą jak nam pomóc. Po drugie takie osoby mają specjalne programy, które pozwalają na to, aby przerobić w profesjonalny sposób każde zdjęcie, które nam wykona.

Wariat

Posty: 3