picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

strony www w Warszawie, polecicie firmę?

strony www w Warszawie, polecicie firmę?

Potrzebna jest mi strona produktowa, dzięki jakiej klienci mogą robić zakupy. Jeśli znacie firmę zajmująca się internetowymi stronami w Warszawie, jaka jest w stanie mi w tym pomóc do dajcie mi jakieś konkretne namiary na nich.

numiś45

Posty: 1

 
Jeśli to ma być jakaś prosta strona www to można to zrobić samemu. Jeśli skomplikowany projekt to nawet lepiej o tym nie myśleć żeby cokolwiek próbować samodzielnie robić.

Jacuś

Posty: 11

 
Musicie pamiętać o tym, że jeśli zamawiacie stronę w Łodzi czy jakimkolwiek innym mieście to ma być responsywna. Jeśli nie to nie będzie działać na wszystkich urządzeniach. Nie każdy przegląda strony internetowe na dużym ekranie i trzeba o tym pamiętać.

Krzyhmoin

Posty: 3

 
Jeśli to ma być jakaś łatwa strona www to można to wykonać samemu. Jeśli skomplikowany projekt to nawet lepiej o tym nie myśleć żeby cokolwiek próbować samodzielnie robić.

micko

Posty: 6

 
Ofertę ze stronami www w Warszawie odnalazłem tutaj https://www.icp.info.pl. Zajrzyjcie sobie i sprawdźcie czy ta firma spełnia Wasze oczekiwania. Z tego, co widzę mają naprawdę niesłychanie dobrze przygotowaną ofertę i dobre ceny.

Ptaszyna

Posty: 7

 
Trzeba szukać w Internecie opinii o takich firmach. Wówczas wiadomo jak i co robią. To niezwykle ważne, aby wykonywali projekty solidnie, albowiem jeżeli my się na tym nie znamy to niestety nie jesteśmy w stanie żadnych błędów na stronie internetowej wyłapywać.

Sarenka

Posty: 3