picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

strony w Łodzi, kogo polecicie ?

strony w Łodzi, kogo polecicie ?

Warto stworzyć stronę firmową, jeżeli się ma jednoosobową działalność gospodarczą? Namawiają mnie do tego, ale nie za niezmiernie wiem, co robić? Co mi możecie doradzić?

Matusiński

Posty: 1

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, dlatego zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, ale trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, bo wtedy o wiele chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

Kitas

Posty: 14

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

v_v007

Posty: 13

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bo oni na wszystko są rzeczywiście niezwykle dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te niezwykle skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

anna_00

Posty: 9

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, jaka tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, albowiem była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, natomiast między czasie poprzez te wszystkie lata niezwykle dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

Czertuś_00

Posty: 6

 
Bez strony obecnie nie ma klientów. Dziś każdy, jeśli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, jaka ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Warto mieć dokładnie to samo.

Eksperttt45

Posty: 6

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, dlatego trzeba się zgłosić do firmy, która strony wykonuje na zamówienie.

Robuś

Posty: 5

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

erykdd

Posty: 16

 
Strona to podstawa. Może być bezproblemowa albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, zatem trzeba się zgłosić do firmy, jaka strony wykonuje na zamówienie.

Gucio

Posty: 19

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeśli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe szanse na znalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, ale z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

Miner-ooo

Posty: 20