picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Real life escape games, polecicie coś?

Real life escape games, polecicie coś?

Szalone escape games. Czy u nas też można się tak pobawić. Byłam w czymś takim, natomiast nie w Polsce i chciałabym zobaczyć, co oferuje nasz rodzimy. Podobno jest w Gliwicach, natomiast czy tylko tam? Z góry dzięki.

Kamil87rak1

Posty: 12

 
Polecam kochani, niezła zabawa. Mnie się strasznie podobało. Trzeba myśleć, aż głowa boli, czas goni i to jest najfajniejsze. Tydzień temu byłam i w tym odwiedzę sobie kolejny pokój zagadek. Musicie tam przyjść bo inaczej przegapicie okazję do super zabawy. Jak idzie się w grupie, wcale nie wychodzi drogo i to też fajne:)

Fiflek

Posty: 17

 
Słyszałem o escape the room. Można rzeczywiście się wkręcić w takie coś. Koleżanka była, natomiast nie w Polsce. Fajnie, że coś takiego i u nas powstało. Trzeba byłoby się wybrać, żeby nie być w tyle.

Finest

Posty: 19

 
Dla tych, którzy planują swój biznesik proponuję escape the room franczyzę. To świetna sprawa dla tych, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym i w dodoatku dochodowym. Klientów z całą pewnością nie zabraknie:) Wiem coś o tym, więc polecam działać.

endrjuuu

Posty: 21

 
Nie będę ukrywał, że aby wszystko powiodło się w pokojach zagadek, w jakich będziecie i żeby się wydostać najważniejsza jest współpraca. Trzeba iść zgraną ekipką, która się zna i lubi. W przeciwnym razie trudno o sukces:) A tak ogólnie to szczerze i gorąco polecam.

Mariusz

Posty: 15

 
Byliśmy ze znajomymi w escape game http://www.openthedoor.net.pl. Dokładnie w gabinecie lekarskim. Było naprawdę mocno. Pamiętajcie, że macie tylko 45 minut na to, by się uwolnić:)

Blitz55

Posty: 19

 
Po prostu wchodzisz obczajasz co i jak w takim pokoju zagadek, rozwiązujesz je, przełamujesz szyfry itd. aż do celu:) Fajna rzecz i każdemu polecam. Byłem w pokoju lekarskim, a teraz mam zamiar wybrać się do kolejnych. Cały czas czaję, czy powstaje coś nowego. Nie jest też tak drogo, żeby nie można było sobie pozwolić.

jirajamgo

Posty: 18

 
Wow, co to jest? Z opisu brzmi fascynująco. Trzeba zgrać znajomych i ruszać do pokoju zagadek Ciekawe czy uda nam się w weekend, podobno sporo chętnych. Świetnie, cieszę się jak dziecko:)

Cloperflake

Posty: 14