picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

dobra klinika stomatologiczna Toruń

dobra klinika stomatologiczna Toruń

Gdzie leczycie zęby i co najpoważniejszego w życiu robiliście w gabinecie? Interesuje mnie, czy można rozwiązać dość duże problemy i zaniedbania w stosunkowo krótkim czasie i ile to może mniej więcej kosztować.

Yuteta

Posty: 1

 
Upewnij się, jakie metody diagnostyczne stosują i czy będzie można sprawdzić przyszły uśmiech. Czy mają przykłady dotychczasowych realizacji? Człowiek myśli, że to się nie przydaje, ale lepiej chwilę posiedzieć i przeanalizować.

krysian6

Posty: 5

 
Najpierw niestety trzeba naprawić podstawowe ubytki, lepiej zadbać o dziąsła, a później pomyślisz nad poważniejszymi zabiegami.

Yuri20

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o diagnostykę to niczego lepszego od kliniki KSE w Toruniu nie znajdziesz. Ul. Ugory 2 i polecam zajrzeć. Pilne przypadki rozpatrują, cennik konkretny, dużo technologii do dyspozycji. A jeżeli centrum stomatologiczne wykonuje implanty to znaczy, że jest bardzo dobre. To właśnie w dużym stopniu świadczy o rozwoju, jakości.

jeremii6

Posty: 11

 
To prawda, że polskich stomatologów wysoko się ocenia, nawet za granicą i to do nas przyjeżdżają się leczyć, ale niekoniecznie ze względu na niższe ceny, ale przede wszystkim przez jakość.

Appell

Posty: 4

 
Trzeba jednak w ten implant zainwestować, jeżeli masz braki, bo po prostu przy wadzie uzębienia zaczyna się twarz zapadać po pewnym czasie. Inaczej wyglądasz bez zębów, a inaczej ze zdrową jamą ustną. Porównaj sobie, masz mnóstwo przykładów.

Kitas

Posty: 7

 
Większość uzupełnień protetycznych do wykonania wymaga odlewu. Ale teraz niektóre, lepsze gabinety posługują się nieco innymi, cyfrowymi metodami diagnostycznymi.

TomekK

Posty: 16

 
Też mam z nimi bardzo dobre doświadczenia. Pod kątem wypełnień to się wszystko zgadza, czyli i kolor i odpowiednie umiejscowienie, diagnostyka, wywiad z pacjentem, masa wskazówek. Nie kombinują też za bardzo z cennikiem i znieczuleniem. Nie dopłacasz za znieczulenie przy większości zabiegów, co uważam za duży plus.

Madzia

Posty: 6

 
To prawda, że dobrze robią i ludzie nie skarżą się na żadne skutki uboczne. A to nie jest wcale takie oczywiste. Trzeba pilnować i kwalifikacji i oceniać technologie, jakie występują w gabinecie

Miki

Posty: 12

 
Jak zaczniesz oszczędzać na leczeniu zębów to później pojawią się znacznie poważniejsze schorzenia. Tak to właśnie wynika z mojego doświadczenia.

Hymnny4

Posty: 3