picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

stomatolog Londyn

stomatolog Londyn

Hello! Mam pytanko odnośnie opieki stomatologicznej w Londynie. Gdzie chodzicie do dentysty? Chodzi mi zarowno o kogoś dla dorosłych i dla dzieci. Jakieś wasze propozycje? Najbardziej pasowałby mi południowy Londyn.

benia

Posty: 7

 
Trudno utrafić na dobrego lekarza. Trzeba mieć trochę szczęścia. Chociaż z drugiej strony w UK akurat dobrych specjalistów mają dość dużo, bardziej się tutaj dba o pacjenta żeby był zadowolony moim zdaniem.

Lopez58

Posty: 6

 
Ja to jestem u lekarza średnio raz na 10 lat ….tak mniej więcej :) Więc nie pomogę , nie mam pojęcia jak tak naprawdę ten system opieki zdrowotnej tutaj na wyspach funkcjonuje.

izzy86

Posty: 22

 
Mnie to ciekawi jak w ogóle wygląda system opieki zdrowotnej w Wielkiej Brytani. To jest tak samo jak w Polsce że najpierw płacisz składki na ubezpieczenie, a potem koniec końców I tak leczysz się prywatnie, więc płacisz defacto dwa razy? :)

Czarek

Posty: 18

 
Lekarzy w UK mają dobrych, ale też trzeba przyznać że jest bardzo dużo personelu zagranicznego, w tym z krajów dość egzotycznych jak Indie, Chiny i tak dalej, że już o ludziach z półwyspu Arabskiego nie wspomnę.

labuh

Posty: 14

 
Podpowiem klinikę w Clapham, mają szeroką ofertę, kompleksowa opieka medyczna dla całej rodziny. Leczymy się u nich od dłuższego czasu, w tym też jeżdżę tutaj do dentysty, tak samo mąż ostatnio miał usuwaną szóstkę tutaj. O tym co robią, jakie zabiegi robią itp. to masz wszystko rozpisane na sw11clinic-clapham.co.

pogoń44

Posty: 10

 
Nie za bardzo kojarzę lekarzy w Londynie, bo też jeszcze nigdy nie musiałem się leczyć odkąd mieszkam na Wyspach. Raz byłem u dentysty ale to akurat było w Liverpoolu – pomieszkiwałem w mieście Beatlesów przez parę miesięcy.

Kitas

Posty: 9

 
Dużo jest tych różnych klinik i gabinetów w Londynie. Zresztą samo miasto to jest wielki konglomerat, od kilka lat się go uczę i ciągle mam wrażenie że nie znam miasta...i dość łatwo jestem w stanie się tu zgubić. Zwłąszcza jak pojadę na Fulham..

TomekK

Posty: 11