picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

stomatolog Londyn

stomatolog Londyn

Witajcie. Potrzebuję znaleźć kontakt do dobrego dentysty w Londynie który zajmuje się zabiegami typowo estetycznymi. Największy problem mam z przebarwieniami i coraz bardziej mi to przeszkadza w codziennym życiu (kontaktach z klientami itd.)

Lupusx

Posty: 1

 
W Polsce bym wiedział jakiego dentystę podpowiedzieć ale w Londynie to jestem za krótko jak na razie, średnio się orientuję. Zresztą- odpukać w niemalowane – z zębami mi się od dłuższego czasu nic złego nie dzieje.

Wojciech24

Posty: 7

 
Ciekaw jestem jakie są stawki w Anglii jeśli chodzi o wyrywanie zęba czy plombę. Druga sprawa to jakościowo takie angielskie plomby różnią się od tych zakładanych w Polsce. Ktoś może ma jakąś wiedzę na ten temat?

dzipkis

Posty: 15

 
Z lekarzami w UK to jeszcze nie miałam przyjemności, chociaż chyba będę musiała syna umówić w najbliższym czasie do jakiegoś ortopedy, bo jeśli ja o to nie zadbam to on sam w temacie nie podziała a ma już 17 lat więc w sumie mógłby już trochę bardziej dorośle podchodzić do życia.

narcyzek

Posty: 14

 
U lekarza ostatnio raz byłem chyba jeszcze w szkole. Stare dzieje. No potem chyba jeszcze na studiach się ze dwa razy zdarzyło jeśli mam być uczciwy. Także stałybm bywalcem to raczej nie jestem.

Modniś

Posty: 23

 
O zęby warto dbać, bo jednak od nich w dużej mierze zależy też ogólne zdrowie, a poza tym komfort życia. Wiadomo że lepiej się żyje jak można zjeść to co się lubi, jak nie trzeba uważać na zimne, czy na gorące napoje żeby zębów nie podrażniać.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Ostatnio miałem leczonego zęba w Clapham, klinika ma swój serwis -dentist-battersea.uk. Jestem zadowolony. To były dwie wizyty, I jest po problemie. Nie pamiętam jakiś momentów żeby mnie cokolwiek mocniej zabolało...a jak sobie przypomnę swoje ostatnie wizyty u dentsty w Polsce to była droga przez męke na tym fotelu.

jkiolek56

Posty: 8

 
Mam ciągle w pamięci moją ostatnią wizytę u dentysty – to jeszcze w Polsce było...dramat. Dawno takiego stresu nie przeżyłem. Kobieta się męczyła nade mną z godzinę, pot się lał, krew się lała aż w końcu zamiast zęba wyrywać to zaczęła go piłować...

tigra32

Posty: 12