picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

stomatolog Londyn

stomatolog Londyn

Kochani, jakie gabinety stomatologiczne polecacie w UK? Dokładnie chodzi mi oczywiście o Londyn. Szukam jakiegoś dobrze prowadzonego prywatnego miejsca gdzie nie będzie problemu z kolejkami itd.

Bernatsti

Posty: 5

 
Taki dobry rodzinny dentysta co to pomoże i dziecku i mi czy mężowi to by się nam przydał. Wiadomo że inaczej wygląda wizyta dziecka a inaczej dorosłego.

Michałek

Posty: 13

 
Nie wiem gdzie się zgłosić powiem szczerze, jeszcze u dentysty w Londynie nie byłam ale też z drugiej strony mieszkam tutaj dopiero od roku.

mariuszek

Posty: 9

 
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny masz w klinice w Tooting. Chodzi mi o ten gabinet ze strony dentistnearme.dentist. Uśmiechnięty personel dobrzy lekarze jeszcze nie miałam tutaj problemów z długim siedzeniem w kolejce . Jak się tutaj człowiek umawia na konkretną porę to faktycznie wizyta jest na termin a nie z przypadku.

Mord

Posty: 13

 
Gabinety w których przyjmowane są dzieci zazwyczaj wyglądają troche inaczej, są bardziej kolorowe, z obrazkami na ścianach, to ma duże znaczenie żeby same wnętrza wyglądały przyjaźnie.

Marti

Posty: 7

 
Gdyby tak zęby się nie psuły to naprawdę świat byłby piękniejszy. Igła i dentysta to dwie rzeczywistości które budzą we mnie największy strach od lat.

Damiano

Posty: 8

 
W sumie znalezienie polskiego lekarza polskiej pielęgniarki czy polskiego budowlańca na Wyspach to czasami jest dużo prostsze niż znalezienie rodowitego Anglika w tych specjalizacjach. Bardzo multikulturowy jest to kraj.

Trener

Posty: 15

 
Dla mnie stomatologia to bardzo dziwna specjalizacja. Juz wolałbym być ortopedą, lekarzem rodzinnym, czy tam laborantem...ale grzebanie ludziom w zębach to musi być wyjątkowo trudna robota, a jednocześnie bardzo precyzyjna.

marek

Posty: 15