picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Cześć wszystkim. Chciałabym zapytać was o pielęgnację przeciwstarzeniową dla kobiet 40+. Mam już 43 lata i wyglądam coraz gorzej, a ostatnie, czego chcę, to się zestarzeć. Co mam zrobić, co polecacie. Jestem z Katowic.

Zosia88

Posty: 1

 
Botoks to jest dla mnie cud medycyny i to już nie chodzi tylko o same zmarszczki, bo ja miałam jeszcze leczenie nadpotliwości botoksem i to dopiero jest efekt. Strasznie się pociłam, ale dostałam zastrzyki z botoksu i teraz mogę nawet nie używać antyperspirantu, a wcale się nie pocę.

Babeczka

Posty: 10

 
Wejdź sobie na tę stronę
http://lenartowiczclinic.pl i poczytaj trochę o zabiegach wybielających na twarz. To naprawdę działa, a oprócz twarzy może być zastosowane też w innych miejscach, wszędzie tam, gdzie masz te przebarwienia. Efekt super – sama w tej klinice doprowadzałam swoją skórę do porządku.

hIMMM

Posty: 23

 
Dziewczyny wiecie co, ja też się wybieram, to znaczy planuję, ale w sumie to jeszcze się nie umówiłam. No nie wiem, naprawdę się jakoś boję, bo mi się to kojarzy z intensywną ingerencją w twarz. Trochę mnie pocieszyłyście i przekonaliście, że nie jest tak źle.

namok 

Posty: 4

 
Musisz przez cały czas smarować się filtrem 50. Inaczej nie dasz rady, bo za parę lat będziesz wyglądała, jak w cętki. Wiem, co mówię, bo moja mama lubiła się opalać, a teraz ma pełno przebarwień i to nie tylko na twarzy, ale też na rękach, na ramionach i na plecach.

matek562

Posty: 11

 
Ja jestem wielką fanką botoksu. Nie wiem, dlaczego ludzie tak mylnie postrzegają zabieg z botoksem i wydaje im się, że botox to takie sztuczne wypełnienie twarzy. Wcale nie, botoksu w ogóle nie widać, tylko fajnie wygładza nam zmarszczki. Ja robiłam lwią zmarszczkę i jest prawie niewidoczna.

BOBOBO%6

Posty: 13

 
Ja mam swój patent. Przede wszystkim nie jem mięsa i zdrowo się odżywiam, piję 2 litry wody dziennie. Czasami mi się nie chce, ale się zmuszam i robię sobie masaż twarzy, tylko że ten masaż robię już od 10 lat, więc to trochę inna sprawa.

namok

Posty: 7