picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Czy można w naturalny zdrowy i bezpieczny sposób zwiększyć rozmiar penisa? Może istnieją jakieś ćwiczenia, albo suplementy, dzięki którym wymiary pójdą do góry? Ktoś, coś?

pawel253

Posty: 9

 
Ogólnie teraz są czasy ciężkie, stresujące i teraz z tego co wiem dużo par przychodzi na terapię do psychologów właśnie dlatego że mają problemy łóżkowe. Kiedyś chyba tak nie było.

Bienkus

Posty: 8

 
Ja to jestem bardzo ciekaw jak to będzie na stare lata, czy w ogóle sex z naszego małżeństwa zniknie, czy jednak wciąż będzie nawet jak już będziemy założmy po 50 tce...ktoś ma jakieś doswiadczenia?

Kobitka22

Posty: 7

 
Długo się wahałem co dla siebie kupić ale stanęło na żelu Dr.Penigreat i jestem zadowolony. Stanęło, to jest dobre słowo żeby ten preparat opisać tak w ogóle :P Jest wyraźna poprawa możliwości łóżkowych, żona zadowolona, ja zadowolony, super!

Gucio

Posty: 8

 
Tak sobie ostatnio próbowałem podpytać moją kobietę czy rozmiar ma znaczenie to się trochę mijała z odpowiedzią. Trochę mnie to powiem szczerze zbiło z tropu...myślałem, że od razu bez zastanowienia powie że – nie, że liczy się technika itd.

ZaNK3R

Posty: 7

 
Heh, no dziwi mnie że aż tyle reklam tabletek na potencję jest w mediach ostatnio. Wychodziłoby na to, że skoro jest taka duża podaż to i popyt powinien być niemały na takie wspomagacze.

jakwaj

Posty: 32

 
Różne są teraz te preparaty na potencję, erekcję,, generalnie na seks ale ja to jeszcze z niczego takiego nie korzystałem. Jeszcze nie, bo mam w planie sobie coś kupić prędzej czy później, tylko nie wiem na co się zdecydować.

Mechanik

Posty: 18