picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Czy waszym zdaniem metody na powiększanie penisa działają, czy to raczej podpucha? Szukam sprawdzonych informacji, ale sam już nie wiem. Możemy poważnie porozmawiać o tym problemie? Myślę, że sporo mężczyzn jest zainteresowanych.

edziu

Posty: 5

 
Nie ma co się oszukiwać. Rozmiar penisa ma znaczenie, podobnie do grubości. Technika techniką, ale bez sprzętu człowiek niestety nie podziała.

Anno Domini

Posty: 14

 
Pomógł mi fajnie dr Penigreat na powiększenie penisa. To działa, tylko trzeba wiedzieć, w jaki sposób i jakich wyników się spodziewać. Wiadomo, że cudów typu 10 cm nie będzie, natomiast 1, albo trochę więcej bardzo możliwe, bo dochodzi do prawidłowego ukrwienia członka. Mało mężczyzn zna w sumie własny organizm. No i warto przeanalizować poziom testosteronu i w razie czego podnieść. W tym dr Penigreat masz maksymalne, dozwolone dawki ziół przeznaczonych do poprawy męskiej sprawności. Nie wiem, czy coś lepszego znajdziesz teraz. Jak coś dajcie znać, bo też jestem zainteresowany. Dzielę się po prostu doświadczeniami. Pzdr.

Kruk

Posty: 19

 
Zmierz dobrze penisa i porównaj ze statystykami europejskimi, ewentualnie światowymi. Wtedy zobaczysz, czy faktycznie mieścisz się w normie, czy trzeba już podejmować działania medyczne.

Różyczka

Posty: 8

 
Ukrwienie jest najważniejsze dla powiększania penisa. Musisz mieć pełne ukrwienie. Dopiero wtedy poznasz faktyczny rozmiar członka. Większość facetów nigdy nie zaznała pełnej erekcji. Możesz popytać lekarzy i doczytać, ale takie są fakty.

Yuri20

Posty: 10

 
Mam 43 lata, od 3 lat problemy z potencją. Z suplementacji nigdy nie korzystałem, ale się przekonałem, bo po prostu lepiej się czuję, nie tylko w łóżku. Suplementy na potencję ogólnie dobrze pobudzają energetycznie. Jakiś cały dzień jestem pozytywnie nastawiony do życia.

Kowalski

Posty: 13

 
Na punkcie sprawności seksualnej jest najwięcej kompleksów, a trzeba przyznać, że wymagania kobiet w ostatnich latach poszybowały bardzo, a to bardzo mocno. Nie wiem, jak przeciętny mężczyzna sobie teraz radzi bez wsparcia.

milenka

Posty: 8