picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

implanty zębów w Gliwicach, oferta

implanty zębów w Gliwicach, oferta

Witam. Do jakiego stomatologa w Gliwicach chodzicie i dlaczego akurat do tego? Szukam opinii na temat placówek stomatologicznych, albowiem czeka mnie poważne i długie leczenie. Z góry dziękuję.

jkiolek56

Posty: 6

 
Dokładnie. Już nie jeden raz zdołowałem się opieką stomatologiczną, pomimo że płaciłem. Teraz muszę znaleźć konkretny gabinet, w którym na miejscu mają rtg panoramiczne w Gliwicach i nie trzeba chodzić do innych miejsc. Nie dam się drugi raz nabrać na to, że stomatolog widzi i nie musi robić zdjęcia.

Kitas

Posty: 8

 
Wracając do implantów w Gliwicach, ja też mam nadzieję, że ktoś tu na forum pomoże znaleźć dobrą ofertę :) Piszcie, bo samemu trudno ocenić, który gabinet jest najlepszy. Jak coś, to z góry dziękuję. W moim przypadku pieniądze nie są zbyt ważne. Zależy mi na najwyższej jakości, czyli też trwałych efektach.

Marko

Posty: 8

 
Widzę, iż dużo osób dopytuje się o dobrego stomatologa w Gliwicach, dlatego polecam gabinet, do którego chodzę i chwalę sobie oferowaną tutaj pomoc https://dentysta.eu. Przede wszystkim mają nowoczesną aparaturę i dzięki niej gwarantują usługi najwyższej jakości.

Boss

Posty: 10

 
Też panicznie boję się stomatologów, fotela, zastrzyków i dlatego poszukuję opinii na temat usług. Mam nadzieję, że znajdę wreszcie zaufanego dentystę w Gliwicach, do jakiego nie będę się bała chodzić.

Illilakip

Posty: 10

 
Mój dentysta w Gliwicach to chyba w takim układzie najlepszy skarb, jaki mi się trafił :) Zanim podjął leczenie, wykonał szereg badań i właśnie też tomografię cbct, o której piszesz, bo to najlepszy sposób na zaplanowanie leczenia.

gruszk009

Posty: 12

 
To znaczy, że robili ci implanty bez rtg zębów w Gliwicach? To ładnie. Też planuję w ten właśnie sposób wstawić brakujące zęby, ale nie wyobrażam sobie, żeby pójść do stomatologa, który wykonuje takie zabiegi na oko. Ostatnio dużo razy słyszałam o takich przypadkach, dlatego właśnie taka moja reakcja :(

namedal6

Posty: 5

 
Implanty zębów w Gliwicach kosztują faktycznie różnie. To zależy od konkretnego przypadku, niemniej jednak też od gabinetu. Ja również szukam i porównuję ceny, choć boję się, iż wybierając tańsze usługi, nie będzie porządnej jakości :(

TomekK 

Posty: 10

 
Jeżeli chcecie rzeczywiście bezbolesnego leczenia zębów w Gliwicach, to skorzystajcie ze znieczulenia prądem. Odkąd korzystam z tego rozwiązania, nie mam żadnych problemów z tym, żeby usiąść na fotelu dentystycznym. Mam nadzieję, że skorzystacie, a później podzielicie się swoim zadowoleniem :)

Gucio

Posty: 9

 
Jak macie zamiar skorzystać z implantów w Gliwicach, to koniecznie w idealnym gabinecie, w jakim mają rtg, a nawet robią tomografię cbct. Sporo się nacierpiałem przez niekompetencję lekarzy, wobec tego przestrzegam i mam nadzieję, że nie popełnicie tego samego błędu co ja.

E-GOista

Posty: 20