picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

wakacje rodzinne all inclusive, polecicie ?

wakacje rodzinne all inclusive, polecicie ?

Witam. W te wakacje chcielibyśmy odwiedzić Malediwy. Tyle, iż z dzieciakami, więc szukamy jakiejś sprawdzonej oferty wycieczek rodzinnych all inclusive. Jak coś polecacie, dajcie znać. Z góry ślicznie dziękujemy.

Damiano

Posty: 11

 
Mamy już dość sporą listę organizatorów. Pewnie skorzystamy z którejś z wycieczek rodzinnych all inclusive, bowiem tak będzie zdecydowanie wygodniej. Pytanie tylko do mamuś, czy na tak daleki wyjazd, jak Malediwy nie za wcześnie z rocznym dzieckiem. Nie wiem czy przypadkiem nie pospieszyliśmy się zbytnio.

1eustachy4

Posty: 5

 
Jakby ktoś jeszcze coś miał w zanadrzu to polecać :D Czas nagli, a jakoś na razie żadna propozycja wakacji all inclusive w Tajlandii nie zrobiła na mnie wrażenia :(

Marioleczka

Posty: 6

 
A orientujecie się dokładnie jaka jest różnica w cenie wakacji rodzinnych all inclusive w Tunezji od standardowej oferty? Wyliczenia nigdy nie były moją mocną stroną, ale myślę, że przy dwójce dzieci to taka oferta jest chyba korzystniejsza?

guru67

Posty: 14

 
Odkąd kilka lat temu pierwszy raz zdecydowaliśmy się z rodziną na wakacje all inclusive, nie korzystamy z innych. Wiem, że są różne opinie na ten temat. My jednak trafiliśmy zawsze na super ofertę.

ksyhoo

Posty: 19

 
Mamy już dość sporą listę organizatorów. Pewnie skorzystamy z którejś z wycieczek rodzinnych all inclusive, bo tak będzie zdecydowanie wygodniej. Pytanie tylko do mamuś, czy na tak daleki wyjazd, jak Malediwy nie za wcześnie z rocznym dzieckiem. Nie wiem czy przypadkiem nie pospieszyliśmy się zbytnio.

MrGargamel

Posty: 17

 
Mieliśmy dwie opcje do wyboru w tamtym roku w Tajlandii. Zdecydowaliśmy się na wycieczki rodzinne all inclusive, gdzie wszystko wliczone było w cenę końcową. Przy dzieciach to rzeczywiście najlepsze korzystne rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie biegania po sklepach za wodą itp.

polmar

Posty: 21

 
W zeszłym roku byliśmy korzystaliśmy z wakacji all inclusive tutaj http://clubmed.pl. Wyborny organizator w szczególności wobec tego, że doświadczony. Na rynku działają od 1950 roku, więc nie mieliśmy żadnych obaw. Sprawdzili się :)

Babeczka

Posty: 17

 
No dokładnie, bo nie wszędzie masz full opcję. Bywa i tak, że niby wakacje all inclusive, a jak gdzieś dalej jedziesz nawet w ramach organizowanej wycieczki, to musisz mieć swoje jedzenie. Tak mieliśmy właśnie w Egipcie.

Wacław

Posty: 12

 
Tylko z pozoru wydaje się, że takie wakacje all inclusive są droższe. Obliczyłem się po ostatnich z całą rodzinką i taka oferta wyniosłaby nas zdecydowanie taniej. Teraz właśnie szukamy czegoś w Azji.

Oct714

Posty: 19