picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

czyszczenie dywanów Grudziądz, polecicie firmę?

czyszczenie dywanów Grudziądz, polecicie firmę?

Napiszcie, które usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, bo widzę, iż odkurzanie już niewiele potrafi tutaj zaradzić :) Czekam i z góry niesłychanie dziękuję.

Jimer66

Posty: 8

 
Jak ktoś szuka sprawdzonej pralni w Chojnicach, to polecam to miejsce http://www.pralniadywanow.eu. Mam nadzieję, że skorzystacie, bo to naprawdę skuteczne czyszczenie dywanów i wykładzin profesjonalnymi metodami.

Kitas

Posty: 5

 
Pewnie w końcu i ja będę musiała sięgnąć z czyszczenia dywanów. Szukałam w Tucholi porządnych pralni, niemniej jednak jak coś, zawsze możecie polecić jeszcze jakąś sprawdzoną firmę. Czekam i pozdrawiam.

DiD3K

Posty: 17

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Szukam skutecznego prania dywanów w Człuchowie, ale nie mogę a bardzo znaleźć żadnych opinii o pralniach, które znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

figo

Posty: 6

 
Ja też nie wyobrażam sobie swojego dywanu bez gruntownego prania. Mam dwa koty. Gdyby nie to, że oddaję raz na pół roku wykładziny do czyszczenia, byłoby kiepsko. Mam zaufaną pralnię, jaka za czyszczenie dywanów w Chojnicach nie bierze sporo :)

MiSER

Posty: 11

 
Tak myślałam i nie myliłam się. Dobrze, że skorzystałam z prania dywanów w Świeciu, bo teraz widzę różnicę. Mąż zawiózł do pralni dywan, który już od dawna wymagał konkretnego prania. Teraz pachnie, nie ma plam, a przede wszystkim tych groźnych roztoczy.

amrmas22

Posty: 9