picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Nożyczki fryzjerskie

Nożyczki fryzjerskie

Hej, mam cel nabyć do siebie do sklepu jakieś nowe manekiny sklepowe. Pewnie najtaniej będzie w hurtowni, ale boję się kupować w nieznanym miejscu, wobec tego proszę o pomoc profesjonalnych w tej kwestii. Dziękuję:)

xxx_009

Posty: 14

 
Raz na rok zawsze robię zakupy artykułów fryzjerskich do swojego salonu. Poznałam już dawno tę hurtownię, dlatego i wam ją polecam. Często też korzystam z promocyjnych cen. Pożądane byłoby!!!

bertys

Posty: 13

 
U mnie w zakładzie artykuły fryzjerskie idą jak woda. Ciągle się coś niszczy, ginie. Wobec tego nie liczą na to, że jak wydam na nożyczki parędziesiąt zł, to będą na zawsze:) Zakupy robię w hurtowniach i zawsze jestem z nich zadowolona.

AGDDDy1

Posty: 17

 
Jak zależy Ci na główce fryzjerskiej, która posłuży Ci trochę dłużej, niż kupiona byle gdzie, to polecam tę hurtownię fryzjerską http://hurtowniaolaf.pl. Mam nadzieję, że pomogłem, sam miałem kiedyś taki dylemat.

jumbertus

Posty: 15

 
W tej hurtowni kupiłam trzy manekiny sklepowe. Są wysokiej jakości. Mam je już ponad rok i nic się z nimi nie dzieje. Mają niesłychanie dobre wytrzymałe tworzywo. Wobec tego gorąco wam je polecam i mam nadzieję, iż będzie to cenna dla was opinia. Poza tym wszystkich gorąco pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

polmar

Posty: 21

 
Szukałem jakiegoś wybitnie dobrego producenta nożyczek fryzjerskich i sprawdzonych miejsc do zakupów tego typu asortymentu. Padło na tę hurtownię, bo kilka już w swoim życiu zaliczyłem wpadek. Tutaj macie naprawdę dobry sprzęt w dobrej, bo niewygórowanej cenie. Jest tu właściwie wszystko. Bardzo polecam.

Złoty

Posty: 22

 
W tej hurtowni kupiłam sobie nożyczki fryzjerskie do zadań domowych? Moich chłopców nauczyłam się obcinać sama. Nie jestem fryzjerką, niemniej jednak lubię sobie poeksperymentować na innych:) Polecam produkty z tej hurtowni. Prowadzę sklep odzieżowy i parę rzeczy też tam kupiłam, np. manekina.

Matizi91

Posty: 16

 
Myślałam o zmianie wyposażenia swojego salonu fryzjerskiego tak od a do z. Szukałam taniego miejsca i udało mi się znaleźć tę właśnie hurtownię. Niezwykle dobre artykuły fryzjerskie i wysoka jakość. Fryzjerkom odpowiadają.

chanok

Posty: 18

 
Mam nadzieję, że i mnie przypadną manekiny sklepowe, które zamówiłam w hurtowni. Z opisu i zdjęć wyglądają na ok. Jeszcze nigdy nie udało mi się trafić na model, który byłby naprawdę trwały.

vocalset

Posty: 16

 
W tej hurtowni kupiłam sobie nożyczki fryzjerskie do zadań domowych? Moich chłopców nauczyłam się obcinać sama. Nie jestem fryzjerką, ale lubię sobie poeksperymentować na innych:) Polecam produkty z tej hurtowni. Prowadzę sklep odzieżowy i parę rzeczy też tam kupiłam, np. manekina.

lukasabat

Posty: 25