picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Kupował ktoś perfumy w Anglii ?

Kupował ktoś perfumy w Anglii ?

Z uwagi na kosmiczne ceny perfum w Polsce, szukam w Anglii hurtowni kosmetyków ;) Akurat tutaj teraz przebywam i jeszcze trochę będę, ale ni w ząb nie wiem, gdzie co i jak. Mogłabym nawet złożyć zamówienie online :)

Marti

Posty: 10

 
Tzn. dokładnie ile da się zaoszczędzić na takich perfumach projektantów. Jestem ciekawa, bo może zaproponujecie tutaj jakieś wiarygodne źródło i się skuszę. Zawsze musi być ten pierwszy raz :)

VamnHopeHom

Posty: 9

 
No ale chyba w hurtowni to trzeba złożyć duże zamówienie? Nie dadzą ci cen niższych, jak nie zamówisz większej ilości. A jak pojedynczo zamawiasz to chyba nie ma aż tak dużej różnicy. Może się mylę. To napiszcie, bo sama szukam czegoś zdecydowanie taniej :) ale oczywiście markowego. To pozdrawiam i jak coś to się odezwijcie.

pawel253

Posty: 18

 
Przegapiłam okazję, żeby odnaleźć coś jak byłam na miejscu :( Lecz też wiem, iż mnóstwo hurtowni kosmetycznych realizuje zamówienia online dla klientów spoza kraju. A cenowo to wygląda bez wątpienia niesłychanie korzystnie.

GRUZION5

Posty: 16

 
Nie narzekam, bo w Anglii można kupić kosmetyki naprawdę bardzo tanio. Znajomi dziwią się, że tak wieloma ich zawsze obdarowuję. Oczywiście, że najlepiej przyjechać tu na miejsce i znaleźć sobie coś pewnego na stałe. To właśnie z dystrybutorami perfum z UK najczęściej współpracują drogerie i perfumerie z całej Europy :)

Wraczki333

Posty: 14

 
Czekam aż pojawi się tu więcej w temacie dystrybutorów perfum. Tak bez polecenia to trochę strach korzystać z pierwszej lepszej oferty. Mam nadzieję, że podzielicie się tu swoimi doświadczeniami. Świetnym pomysłem jest wybrać się osobiście, natomiast na razie jestem uziemiona poprzez pracę :)

Nabavoimb

Posty: 22

 
Pod kątem markowych perfum w Anglii jest faktycznie całkiem spoko. To inne realia, więc i ceny kosmetyków są tu oczywiście zdecydowanie niższe. Przede wszystkim jeżeli tu mieszkasz to jest bajka :) Polecam przyjazd :)

Wariat

Posty: 10

 
Kupuję perfumy tutaj makeupmania.eu i chwalę sobie współprace z nimi. W Anglii każdy zapach jest tańszy. Nie które z nich można zakupić za naprawdę śmieszne kwoty. Opłaca się niezwykle, szczególnie zakup hurtowy.

Gucio

Posty: 8

 
No niemniej jednak chyba w hurtowni to trzeba złożyć spore zamówienie? Nie dadzą ci cen niższych, jak nie zamówisz większej ilości. A jak pojedynczo zamawiasz to chyba nie ma aż tak ogromnej różnicy. Może się mylę. To napiszcie, albowiem sama poszukuję czegoś zdecydowanie taniej :) niemniej jednak nie ulega wątpliwości markowego. To pozdrawiam i jak coś to się odezwijcie.

deamonix1

Posty: 23

 
Swoją drogą jakoś ciężko mi uwierzyć w oryginalność takich tanich perfum :( Wiem, iż chodzi o hurtownię i zatem jest taniej, lecz u nas w kraju chyba też coś takiego mamy?

TomekK

Posty: 10