picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

domki na zgłoszenie przepisy, gdzie polecicie ?

domki na zgłoszenie przepisy, gdzie polecicie ?

Rozglądam się za domkiem na działkę. Myślę nad drewnianym obiektem. Gdzie mogę zakupić domek bez pozwolenia na działkę ogrodową?

mustafus

Posty: 2

 
Musisz poszukać jakiegoś sklepu, który sprzedaje drewniane domy letniskowe. Pamiętaj jeszcze, aby sprawdzić, czy dany domek jest sezonowy czy całoroczny.

lukasabat

Posty: 25

 
Tanie domki drewniane znajdziesz na stronach internetowych producentów. Nieraz możesz odszukać drobne domki w sklepach budowlanych. Tylko są one niesłychanie drogie i kiepskiej jakości.

Aweer56

Posty: 2

 
Ja u siebie na działce postawiłem dom całoroczny 35m2. Działkę mam za miastem. Domek był spełnieniem marzeń mojej żony. Teraz w każdy wolny weekend jeździmy tam, by odpocząć.

xxx_009

Posty: 14

 
Piękny jest drewniany domek do ogrodu, mi również się taki marzy. Wole te drewniane konstrukcję niż murowane. Nadają takiego fajnego klimatu i estetycznie wyglądają.

Penio

Posty: 3

 
Nowoczesny domek letniskowy sprawdzi się także na działce rekreacyjnej, jak i na przydomowym ogrodzie. Sporo firm oprócz domków letniskowych, wykonują również domki narzędziowe, altany lub drewutnie.

bruklin187

Posty: 10

 
Drewniane domy letniskowe możesz zakupić tutaj https://kupdomekletniskowy.pl, posiadają wiele fajnych modeli, a takze możesz dać swój projekt. Bardzo miła obsługa i profesjonalne doradztwo.

adus56

Posty: 5

 
Tanie domki drewniane znajdziesz na stronach internetowych producentów. Niekiedy możesz znaleźć małe domki w sklepach budowlanych. Tylko są one bardzo drogie i kiepskiej jakości.

śitowiec4

Posty: 17

 
Słyszałam o tym, iż właśnie są domki na zgłoszenie, przepisy są takie, iż nie trzeba załatwiać tylu formalności co przy budowie olbrzymiego domu murowanego. Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad zakupem takiego drewnianego 35m2.

Modniś

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o tanie domki drewniane to szukaj w internecie u producentów. Przed zakupem, warto sprawdzać opinie oraz recenzję na temat danej firmy.

090913123

Posty: 5