picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Sklepy z tanimi akcesoriami CNC

Sklepy z tanimi akcesoriami CNC

Forumowicze!

Niezmiernie mi zależy na tanim kupnie koła łańcuchowego. Jeśli znacie firmy, które za nieogromne pieniądze oferują takie elementy, będę niezwykle zobowiązany:)

Abaddon!123

Posty: 21

 
Jeżeli możesz to napisz coś więcej, jakie konkretnie łożysko liniowe Cię interesuje?? Z tego co wiem, to nie brakuje godziwych sklepów z takim asortymentem. Sporo zależy od tego, czy interesuje Cię bardziej łożysko zamknięte, otwarte, regulowane, w obudowie?? Daj znać co i jak, to coś poradzimy.

Pozdrawiam!

Mechanik

Posty: 19

 
Siemka, witam. Co do elektrowrzeciona to wydaje mi się, że fajną ofertę pod tym względem przygotował http://www.ebmia.pl. Kupuję tam regularnie właśnie tego typu rzeczy i nie narzekam. Mają szeroki wybór i korzystne ceny, zwłaszcza jak się porówna z tym co proponują inni dostawcy. Sprawdź sobie zresztą na http://www.ebmia.pl/elektrowrzeciona-elektrowrzeciona-c-68_71.html czy takie modele Cię interesują, czy chodzi Ci o inny typ.

Bunys

Posty: 18

 
Gdzieś czytałem ostatnio podobny wątek na innym forum. To byłeś Ty? :) Bowiem nie wiem, czy znowu odpowiadać:) Ale dobra, co mi tam...Koło pasowe wyważane TaperBush, koło bez otworu i koło do pasów Micro-V polecam ze sklepu http://www.ebmia.pl/pasy-kola-pasowe-kola-pasow-klinowych-c-196_479_481.html. Pełna obsługa klienta, porady online, sprawna wysyłka. Takich sklepów potrzeba na tym przetrzebionym rynku...

Hej!

yarpen2

Posty: 20

 
Z paskami klinowymi to jest grubsza sprawa. Sam mam problem ze odszukaniem dobrego sklepu, który by ten temat porządnie ogarniał – jak to mówi młodzież. Jakieś światełko w tunelu zapaliła ostatnio firma http://www.ebmia.pl, u jakiej odszukałem kilka fajnych modeli w dobrej cenie. Można tutaj pozyskać nie jedynie pasek klinowy, lecz też koła do pasów i napinacze pasów.

jui

Posty: 20

 
Odnaleźć sklep z częściami do budowy maszyn, takimi jak choćby koło łańcuchowe jest bezproblemowo, lecz znaleźć dobry sklep – to już zmienia postać rzeczy:) Jakoś w zeszłym roku kupowałem koło z piastą, to mi przysłali bez piasty. Dzwoniłem, pisałem, lecz reakcji zero. Zarówno tak jak mówię – znaleźć dobry sklep to faktycznie wyczyn...

ZaNK3R

Posty: 27

 
No witam serdecznie!

Panie drogi, znam ten ból:) Moje poszukiwania na szczęście nie trwały zbyt długo. Śruba kulowa nie zdążyła mi się jeszcze śnić po nocach, lecz i tak się naszukałem (biorąc pod uwagę mój brak cierpliwości). Najniezwyklej zależało mi na marce Hiwin za drobne pieniądze. Taką ofertę przygotował sklep http://www.ebmia.pl. Jednakże nie tylko cena jest u nich na plus. Obsługa nastawiona na klienta, nie ma rzeczy nie do uzgodnienia.

krzysztofh

Posty: 24

 
Jeśli chodzi o łożysko kulkowe, stożkowe, igiełkowe, baryłkowe i pozostałe typy to dość ciekawie tego typu artykuły wyglądają w sklepie EBMIA. Może słyszałeś o nich? Jeśli nie, to tutaj masz link bezpośrednio do łożysk – http://www.ebmia.pl/mechanika-lozyska-rolki-akcesoriabrtuleje-slizgowe-c-196_140.html. Warta uwagi oferta moim skromnym zdaniem.

Odi

Posty: 22

 
Też by mi się jakaś dobra listwa zębata za nieogromną kasę przydała. Nie za niesłychanie się orientują w tych sklepach, albowiem z tego co zdążyłem zauważyć, to jest ich mnóstwo. Jedynie aktualnie, który wybrać? Podłączam się do pytania kolegi – listwa i podwójne koła konieczne!

Pozdrawiam i dzięki za ten wątek:)

Marko

Posty: 24