picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Hej! Modlitewnik i ławeczka będę chciał sobie do mojej domowej siłowni zamówić. Gdzie się kalkuluje zamówienie złożyć? Macie jakieś sprawdzone sklepy online z takimi akcesoriami w rozsądnej cenie i dobrym standardzie?

Phylu

Posty: 5

 
Mi do ćwiczeń w domu wystarczają tylko dwa hantle i tyle. Wiecej nie potrzebuję. Takimi hantlami wbrew pozorom można już konkretnie poćwiczyć.

BOBOBO%6

Posty: 9

 
Do treningu to wystarczy zwykły trzepak na podwórku, chociaż wiadomo że zimą to się za dużo nie potrenuje jak na dworze będzie minus 20 :) Ale jak najbardziej w drążek to bym chętnie zainwestował do siebie do siłowni w garażu,brakuje mi podciągania, bardzo mnie te ćwiczenie ogólnie wzmacniało.

Zdzichu 

Posty: 4

 
Nie narzekam na przyrządy marki K Sport, bardzo dobra jakość stali i też u nich mi się podoba że sprzęty są dobrze zaprojektowane i dopasowane do ciała. Tutaj jak robię na poręczy brzuch to mnie kręgosłup nie boli, wszystko jest tak wyprofilowane żeby ćwiczenie było maksymalnie efektywne ale też bezpieczne.

Jacuś24

Posty: 8

 
Kiedyś miałem większą cierpliwość do ciężarów i trenowałem dużo częściej. Ale potem przyszły kontuzje i jakoś ochota przeminęła. Inna sprawa że mam rodzinę, dzieci, trudniej znaleźć czas na pasję.

Skuteczność

Posty: 19

 
Heh, pamiętam czasy jak z kumplami na osiedlu sami sobie skręcaliśmy ławeczki, stojaki i inne rzeczy do treningu. Kiedyś to trzeba było kombinować jeśli chciało się trenować, teraz można sobie kupić wszystko gotowe, skręcone, profesjonalne.

Radziu

Posty: 7