picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Wypłata prowizji, poszukuję ?

Wypłata prowizji, poszukuję ?

Opłaca się wypłata prowizji za punkty z niewykorzystanych środków na koncie? Czasami mam parę złotych z którymi nic nie da się zrobić, ani przelać się nikomu nie opłaca. Może znacie jakiś serwis, dajcie znać. Dziękuję.

Złoty

Posty: 11

 
Miałem dość wysoką kwotę zalegających środków na koncie w telefonie. W tym miejscu się zarejestrowałem, nie marząc za wiele http://zamiensms.pl. Ale udało mi się pewną część odzyskać, w sumie obliczyłem sobie, że w każdym miesiącu będę mógł mieć wypłatę prowizji, więc nie szukam już dalej.

Umber5

Posty: 23

 
Dopiero w tym miesiącu zarejestrowałam się na tej stronie, ale jak przeliczyłam sobie, to idzie z tego skorzystać. A w mojej sytuacji będą to nawet niemałe kwoty. Po czasie uzbiera mi się na jakiś kupon rabatowy.

beata77

Posty: 18

 
Mamy już dużo możliwości, więc nie będę ukrywał, że korzystam z nich. Zawsze było mi szkoda pieniędzy, które traciłem z telefonu albowiem przepadły. Teraz działam z tą zamianą środków z konta na punkty i niesłychanie sobie chwalę takie możliwości. Punkty to pieniądze, które odszykuję, więc cieszę się, że nie tracę wszystkiego.

krak

Posty: 19

 
No nareszcie jest dobrze, albowiem nie tracę nerwów, że tak to wszystko zostało przeciwko biednemu użytkownikowi sieci komórkowych umyślone. Dzięki serwisowi, który oferuje konta paysafecard z zamianą niewykorzystanych środków nie tracę wszystkiego i mam satysfakcję, że ich przechytrzyłem.

Madzia

Posty: 22

 
Dla mnie konta paysafecard opłacają się i dlatego nawet synowi poleciłem stronkę, żeby sobie zobaczył o co tam chodzi. Jemu też zalegają często środki na koncie więc zawsze coś tak na takim rozwiązaniu skorzysta. Swoją drogą ja też już parę razy przelałem sobie kasę na konto bankowe;)

donbagino

Posty: 26