picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

podsłuch na telefon, czy warto ?

podsłuch na telefon, czy warto ?

Jak ktoś rzetelnie wytłumaczy mi, czym jest podsłuch w telefonie, który można nabyć i zainstalować, będę wdzięczna. Właśnie czegoś takiego poszukuję, niemniej jednak nie wiem, czy jest to zgodne z przepisami. Oczywiście dziękuję za wszelką pomoc.

proszek

Posty: 3

 
Dokładnie tak jest. Jeśli chodzi o spyphone, to możesz wybrać sobie okres licencji. Trzeba poczytać dokładnie. Mnie zależało na chwilowym podsłuchu. Korzystałem przez kilka tygodni. Na dłuższą metę, pewnie proponują coś w dobrej cenie. Tak czy inaczej, to wyśmienite rozwiązanie, a co ważne w pełni dyskretne :D

syrena88

Posty: 9

 
No właśnie o obsługę mi chodzi. Nie chcę zostać wyśmiana, ale może na przykład trudno poradzić sobie z takim oprogramowaniem. Nie chodzi mi o zainstalowanie, ale o samo użytkowanie. Jeśli korzystacie z podsłuchu na telefon, to bardzo proszę napiszcie coś na temat korzystania z takiej aplikacji Jak to w praktyce wygląda?

Modniś

Posty: 15

 
Jeśli miałabym już podjąć decyzję co do podsłuchu na telefon, to na pewno od jakiegoś sprawdzonego usługodawcy. Wiem, że takich oprogramowań jest teraz na rynku dość dużo.

Gruby_56

Posty: 5

 
Z własnego doświadczenie polecam wyśmienite rozwiązanie w ramach podsłuchu do telefonu https://spyphonesoft.pl/. To szczególnie fajna rzecz, jak pragniesz mieć pewność jako rodzic. Można wykupić licencję na konkretną liczbę dni. Polecam. Korzystam i jestem zadowolona.

dominikk6

Posty: 8

 
Ja też polecam podsłuch na telefon. Nie miałam pojęcia, że to tak wyborne opracowane oprogramowanie, które da mi pewność, co dzieje się z moim dzieckiem poza domem.

donbagino

Posty: 15