picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Podsłuch w telefonie, na android ?

Podsłuch w telefonie, na android ?

Witam serdecznie. Czy aplikacja Spyphone umożliwia rejestrowanie rozmów telefonicznych? Będę mógł je później odsłuchać np. przez stronę internetową? Bardzo zależy mi na takiej możliwości.

Robuś

Posty: 17

 
Z mojej perspektywy niesłychanie znaczący był fakt, że aplikacja spyphone potrafi działać na telefonie komórkowym z Androidem, bowiem takowego używa się w mojej firmie. Chciałem zbadać czy pracownicy nie wykorzystują telefonu do rozmów prywatnych, bowiem w wielu przypadkach mieliśmy wysokie rachunki. Przewidywania okazały się słuszne.

Od razu dowiedziałem się, kto wykonuje połączenia.

Jelle Klassen

Posty: 15

 
Nie mam wątpliwości, że czasami jedynym wyjściem w pewnej sytuacji jest podsłuch w telefonie. Zainstalowałem taki w celu kontrolowania pracownika, który okazało się według lokalizacji GPS bardzo często podczas pracy lubił załatwiać swoje prywatne sprawy.

yarpen2

Posty: 19

 
Niedawno poznałem to, co do zaoferowania użytkownikom ma aplikacja spyphone. Oczekiwałem, że będzie pozwalała podsłuchać czyjąś rozmowę, ale to prawdziwy kombajn. Nagrywa wszystkie negocjacje, zapisuje i pozwala na ich odsłuchanie po zalogowaniu się na właściwą stronę poprzez przeglądarkę. Nie mam wątpliwości, że jest wart własnej ceny. Polecam wszystkim zainteresowanym!

Matizi91

Posty: 16

 
Chciałem mieć pewność, iż moja córka od razu po szkole wraca do domu, a z racji obowiązków służbowych nie mogłem jej normalnie kontrolować. Postanowiłem założyć jej podsłuch w telefonie, lecz wykorzystuję go wyłącznie do sprawdzania lokalizacji GPS jej telefonu komórkowego.

Nie odważyłbym się na więcej :)

jose_bastiano

Posty: 30

 
Polecam wszystkim podsłuch w telefonie, który znalazłem w ofercie http://spyphonesoft.pl.

Jasne i klarowne zasady współpracy, spore możliwości aplikacji, która jest bardzo zaawansowana. Sposób wykorzystania tej aplikacji to już słodka tajemnica każdego lub każdej z nas :)

youmakeme

Posty: 15

 
Nie spodziewałem się, iż kiedyś w życiu wykorzystam podsłuch w telefonie.

Ostatecznie zainstalowałem go pod postacią należytej aplikacji, która pozwoli mi na sprawdzanie rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz zdjęć wykonywanych poprzez to urządzenie.

konrad28

Posty: 23

 
Każdemu, kto jest zainteresowany tym, aby umieścić podsłuch w telefonie chciałbym od razu zaznaczyć, iż to nie jest tanie rozwiązanie. Niektórzy wyobrażają sobie, iż to pluskwa w telefonie, a tak rzeczywiście da radę załatwić sprawę za pomocą aplikacji, która rejestruje wszystkie ruchy użytkownika telefonu.

E-GOista

Posty: 20